O firmie
 

Nasza firma działa od 2006 roku wykonując roboty o profilu sanitarnym. Przez ten czas firma sukcesywnie się rozwijając uzyskała wysoką pozycję na rynku w swojej branży. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych zewnętrznych, cieplnych oraz wszelkiego rodzaju robotach ziemnych.


WO-KOP jest firmą o ogromnym doświadczeniu w wykonywaniu robót ziemnych, a jak wiadomo jest ono niezbędne na każdej budowie. Przygotowujemy teren pod fundamenty oraz wykonujemy wykopy niezbędne do instalacji wodnych, gazowych czy grzewczych.   

 

 

Posiadamy odpowiedni sprzęt: m.in.:

 

- BOBCAT T770 z całym niezbędnym osprzętem

 

- koparki SCHAEFF oraz KOMATSU PW160

 

- koparko-ładowarki: JCB 3CX oraz KOMATSU WB93R

 - cięzarówki MAN oraz SCANIA
 
 

Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel sprosta wszystkim pracom na każdym etapie na terenie całego kraju.

 

 

 

Nasze działania obejmują wszelkiego rodzaju wykopy, budowę nasypów, wymianę gruntów, makroniwelacje terenu, wyburzenia, rozbiórki, kruszenie materiałów, rekultywacje terenu.

 

 

 

Podejście do zaspokojenia potrzeb Klientów pozwoliło nam uczestniczyć w wielu prestiżowych inwestycjach. Z każdym zrealizowanym zadaniem inwestycyjnym zyskujemy na renomie i uznaniu. Pozwala to nam z większym rozmachem sięgać po nowe wyzwania, podejmując przy tym coraz bardziej odpowiedzialne i wymagające zlecenia.

 

Nasza oferta kierowana jest do jednostek sektora publicznego, firm oraz osób prywatnych.

 


 

Zapraszamy do współpracy zapewniając zadowolenie zleceniodawców.

 
WO-KOP Wojciech Drewczyński
ul. Mickiewicza 27
89-600 Chojnice

Tel. 502 627 742
e-mail: biuro@wo-kop.pl